Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:00 info@kartas.com.tr 444 51 08

FirmamızınHİZMETLERİ

1. NAKLİYE HİZMETİ

Firmamız bünyesinde bulunan, Silobas, Kasalı, Damperli, Lowbet ve Akaryakıt Tankerlerimiz ile her türlü nakliye işlerinizde ve Yurt içi taşımalarınızda hizmetinizdeyiz...


2. İŞ MAKİNESİ

Firmamız bünyesinde bulunan Kırıcılı Ekskavatör, Beko Loder, Loder (yükleyici) ve Silindir makinelerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz.


3. RENKLİ VE GRİ YÜZEY SERTLEŞTİRİCİLERİ

Yüzey Sertleştiriciler, tüm beton ve beton yapı malzemelerinin yüzeylerinin fiziksel dayanımını artırmak amacı ile kullanılmaktadır. Yüzey sertleştiricileri kullanılarak daha iyi bir yüzey bitirme işçiliği yapılabilmekte ve çatlamaların olmadığı daha dayanıklı bir beton yüzeyi elde etmek mümkün olmaktadır. Ayrıca yüzey sertleştiricileri beton yüzeylerin tozumasını önlemekte, betonun buz çözücü tuzlara, donma-çözünmeye ve kimyasal etkilere karşı durabilitesini(dayanıklılığını) artırmaktadır.


4. BETON KÜR MALZEMELERİ SATIŞI

Beton Kür Malzemeleri, özellikle geniş yüzeylerde ve açık beton sahalarda, beton ve beton yüzey kalitesinde en iyi performansın alınması sağlar. Çatlamaları ve rötreyi engeller. Su kaybını en aza indirerek betonun kendi suyuyla kürlenmesini ve çimentonun daha iyi hidrate olmasını sağlar.


5. İNŞAAT DEMİRİ VE ÇELİK HASIR SATIŞI

İzmir Demir Çelik Sanayi (İDÇ) tarafından üretilen İnşaat demiri satışında da nakliyeli veya vinç teslimi ile hizmet vermekteyiz.

DÜZ VE NERVÜRLÜ İNŞAAT DEMİRİ
ÇAP : 8 mm - 60 mm çapları arasında
BOY : Standart 12 m
(istendiği takdirde, 0.60~18 m arasında istenen boylarda)
PAKET : Standart ~2000 Kg.lık bağlar halinde ( müşteri isteklerine göre 500-5000 kg arası paketleme yapılabilmektedir.)

DÜZ VE NERVÜRLÜ ÇELİK HASIR GRUBU
ÇAP : 5,5 mm ile 20 mm çapları arasında (DÜZ)
ÇAP: 6 mm ile 16 mm çapları arasında (NERVÜRLÜ)
PAKET : Standart ~2000-3000 Kg.lık kangallar halinde


6. DÖKME VE TORBA ÇİMENTO

Kartaş Hazır Beton olarak; Göltaş Çimento, AS Çimento ve Afyon Çimento bayilikleri ile nakliyeli şantiye teslimi veya bant teslimi dökme ve torba çimento satışı ile (indirme dahil) hizmet vermekteyiz.


7. PERDAHLI VAKUMLU ENDÜSTRİYEL SAHA VE ZEMİN BETONU

Helikopterli beton ve şap betonu uygulamasından önce uzman ekiplerimiz tarafından uygulama yapılacak sahanın keşfi yapılarak zemin hazır hale getirilir (Lazerli kot, dolgu, hafriyat, tesviye silindirle sıkıştırma). Mikser, Mobil pompa, Yer pompası veya Japon arabası yardımıyla uygulanacak beton, helikopterli ve perdahlı, fırçalı ve düz şekilde renkli veya gri olarak teknik personelimiz gözetiminde istenilen eğim ve kalınlıkta ve lazer kontrolü ile kotuna uygun olarak uygulanmaktadır.