Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:00 info@kartas.com.tr 444 51 08

FirmamızHAKKINDA

Şirketimiz Karabulut Grup bünyesinde Avpaş Av Malzemeleri Ltd. Şti. ‘den sonra inşaat sektörü içerisinde daha etkin ve daha kapsamlı faaliyette bulunmak üzere 1997 yılında ikinci şirket olarak kurulmuştur.

Kartaş Hazır Beton, sektörde faaliyete başladığı ilk yıllarda büyük inşaat projelerine torba/dökme çimento satışı ve nakliye hizmetlerinde bulunmuş, kısa sürede sektörde kendinden söz ettiren güçlü firmalar arasına girmiştir.

2001 yılında şirket yönetim kurulunun almış olduğu karar neticesinde pazarlama hizmetlerine ilave olarak imalat sektörüne girmiş ve Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi bölgesinde ilk hazır beton tesisini kurmuştur.

2003 yılında hazır beton tesisine hammadde temini için Gümüşgün köyü Küçükkasarlık mevkiinde taş ocağı ve kırma-eleme tesisi hizmete açılmıştır.

2004 yılında Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçesinde hem Pazar payını artırmak hemde bölgenin hazır beton ihtiyacına cevap verebilmek amaçlı ikinci hazır beton tesisini de açmıştır.

2006 yılında büyüyen Isparta pazarında lojistik açıdan elverişli olabilmek ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için Bozanönü köyü 3. km 'ye modern, yüksek teknolojili ve yüksek kapasiteye sahip üçüncü tesisini açmıştır.

2007 yılında Isparta tesisinin hammadde ihtiyacını karşılamak üzere Bozanönü köyü 5. km ^ye ikinci taş ocağı ve kırma-eleme tesisini ve yine Burdur ilinde hazır beton satış satış faaliyetlerini hem takip etme hemde bölgeye daha iyi hizmet verebilme adına Burdur şubesini de hizmete açmıştır.

Kartaş Hazır Beton 2011 yılı itibariyle; inşaat sektörünün temel unsurlarından biri olan demirin de satış ve pazarlamasına başlamıştır.

2012 yılında Sandıklı 'da 2. hazır beton tesisimiz faaliyete geçmiştir.

2013 yılında Eğirdir Çay köyde Eğirdir, Gelendost, Aksu , Sütçüler ilçelerine hizmet vermek üzere hazır beton tesisimiz kurularak hizmete başlamıştır..